Czy zastanawiałeś się już nad swoimi postanowieniami na Nowy Rok?

Życie jest piękne. Często jednak nie wierzymy w siebie i nie potrafimy dostrzec szczęścia. Ambicja podświadomie podpowiada nam, że chcemy więcej i więcej, chcemy się rozwijać i iść do przodu. Często postanawiamy, że zaczniemy realizować założone cele, lecz po jakimś czasie kończy się na słomianym zapale. Co wtedy, dlatego tak się dzieje? Moim zdaniem wszystko trzeba dobrze zaplanować.

Uważam, że podstawa to rozwinięcie w sobie pragnienia. Pragnienia odpychają lęki, pragnienia dodają powera rozwijają w nas nadzieję. Pamiętajmy, że takie pragnienia: kim chcę zostać, jak wyglądać, co mieć, co robić … itd. muszą być osobiste i samolubne. Znacie przecież ten schemat, kiedy dzielicie się z kimś swoim marzeniem, jesteście zafascynowani, opowiadacie z werwą a odbiorca mówi, że się nie uda, że szkoda czasu, że nie warto, co się dzieje wtedy z Waszą motywacją? No właśnie, najczęściej pryska jak bańka mydlana. W mojej pracy pragnieniem każdego nowego klienta przeważnie jest zdrowsza sprawniejsza sylwetka.

Kiedy mamy już rozpalone pragnienia (np. chcę schudnąć 30 kg, chcę zacząć zdrowo się odżywiać) musimy w siebie uwierzyć i uwierzy, że nasze pragnienia sprawią, iż poczujemy się szczęśliwsi. Zaufajmy sobie, że zasługujemy na zrealizowanie pragnienia. Starajmy się każdego dnia wychowywać wiarę. Zapiszmy na kartce cele. Cele realistyczne, krótkoterminowe następnie długoterminowe. Myśli są ulotne, zapisywanie na kartce w kalendarzu w notesie jest jak pieczątka na umowie.

10 zasad ułatwiających odchudzanie

Nie zapomnijmy pomyśleć o korzyściach, o momencie, kiedy uśmiech stanie się codziennością. Korzyści nas inspirują. Podnosisz swoją odporność i zapobiegasz chorobom, tracisz zbędną tkankę tłuszczową, wracasz do zdrowia po wypadku, ciężka praca na siłowni sprawia iż budujesz wspaniałą sylwetkę, budujesz wspaniałe mięśnie nabierasz większej pewności siebie, stajesz się bardziej komunikatywny, masz więcej energii i kreatywnych pomysłów. Czujesz jak zdrowy organizm się rozpędza.

Zacznijmy od pozycji startu. Wyznacz drogę A i drogę B. Wyznacz konkretny, zapisany w kalendarzu termin realizacji. Zacznij wizualizować, zamknij oczy i zobacz dokładnie to co chcesz osiągnąć. Wyobraź sobie, że już to osiągnąłeś, że cel został zrealizowany i cofasz się krok po kroku w tył.

Zapisz wszystkie przeszkody i metody jak możesz ich uniknąć. Zrób porządną listę. Każdego dnia walcz z lenistwem.

Zdobądź informacje, które pomogą Ci w osiągnięciu celu. Kontakty, szkolenia, książki, internet. Poświęć czas na znalezienie klubu fitness, który będzie Ci odpowiadał, pojedź tam porozmawiaj z ludźmi, porozmawiaj z trenerem. Zwróć uwagę na lokalizację i atmosferę. Odwiedź sklep sportowy, wybierz wygodne obuwie i strój na trening.

Zacznij planować, zapisuj daty kolejnych sesji treningowych. Zacznij działać. Początki mogą być trudne i ciężkie, ale nagroda, która nadejdzie i którą poczujesz podniesie jakość Twojego życie. Zmiany to nieustanna część każdego z nas. Bądź elastyczny, nie narzekaj i wyjdź ze swojej strefy komfortu. Zacznij w końcu osiągać własne cele a nie cele innych. Szacunek i pokora własnych celi sprawi, iż zaczniesz więcej robić mniej mówić, poczujesz wewnętrzny napęd. Nie wahaj się przejmij już dziś świadomie odpowiedzialność za swoją zdrowszą lepszą sylwetkę.

Jak ćwiczą gwiazdy?

Kiedy coś pójdzie nie tak, pamiętaj żeby nie nazywać tego porażką, tylko kolejnym wartościowym doświadczeniem, dzięki któremu wyciągasz wnioski i idziesz dalej. To chwilowe przeciwności, które szybko mijają. Ciesz się kiedy masz dużo niepowodzeń, stajesz się wtedy bogatszy w doświadczenia, wiesz gdzie robisz błędy, widzisz jak na dłoni co robisz źle i co musisz poprawić. Błędy to nasza mapa dzięki której pracujemy nad sobą i się rozwijamy. Pamiętaj, że bez niepowodzeń i popełnianych błędów nigdy nie dojdziesz do sukcesu.

Zawsze rób więcej niż inni, staraj się być lepszy i przenigdy się nie poddawaj. Bądź wytrwały, codziennie rób mały krok, który przybliża Cię do celu. Zachowuj pęd.

Jeśli nie lubisz sam trenować i szukasz trenera, który Ci pomoże zapraszam do współpracy opartej na 4 elementach.

Bezpieczeństwo

Twoje bezpieczeństwo jest dla mnie najważniejsze. Przeprowadzony na początku drogi do zdrowej i wspaniałej sylwetki wywiad pozwoli mi na dobranie adekwatnych i dopasowanych do Ciebie ćwiczeń oraz diety. Jak powiedział Hipokrates przede wszystkim pomagać, nie szkodzić. Niezwykle ważnym i istotnym aspektem każdej sesji treningowej jest stała kontrola techniki wykonywanych ćwiczeń. Bardzo łatwo korzystając niepoprawnie ze sprzętu znajdującego się w klubie fitness można nabawić się kontuzji. Moja obecność sprawi że poczujesz się bezpiecznie.

Edukacja

Chcę sprawić aby aktywność fizyczna, zdrowy styl życia był Twoją codziennością. Poprzez systematyczną pracę ze mną posiądziesz nawyki które zostaną z Tobą na stałe. Chcę żebyś się ciągle rozwijał, chcę żebyś słuchał swojego ciała, chcę żebyś wiedział coraz więcej o efektach zdrowego odżywiania i w końcu chcę żebyś poczuł je na własnym organizmie.

Motywacja

  • Chcesz zacząć trenować ? Co tak naprawdę jest Twoją motywacją ?
  • Chcę przebiec cały maraton!
  • Chcę schudnąć 12 kg do ślubu!
  • Chcę przestać chorować i czuć się zdrowo!

Jak zmienić swoje życie?

Spraw by potrzeba zrealizowania Twojego celu była dla Ciebie płonącym pragnieniem i wyzwaniem. Spraw aby wyobraźnia zaczęła wizualizować cel który już osiągnąłeś i cofaj się przy mojej pomocy krok po kroku w tył. Uwierz w siebie, każdy zasługuje na wiarę w sukces. Wyjdź ze strefy komfortu i zapłać cenę jaką jest ciągła praca nad sobą już dziś. Na pewno znasz wielu ludzi którzy wiele mówią niewiele robią, czy masz odwagę być inny? Przejmij odpowiedzialność za własne życie.

Zabawa

Często rezygnujemy z postanowień noworocznych, nie jesteśmy wytrwali w dążeniu do celu. Po prostu zaczyna nam się nudzić w klubie fitness. Sprawię iż trening ze mną będzie dla Ciebie zabawą, czasem kiedy zapomnisz o problemach i poczujesz się lepiej. Będę się starał Cię zaskakiwać wprowadzając nowe ćwiczenia tak abyś bez trudu, mimo zauważalnego zmęczenia z uśmiechem dotrwał do końca sesji treningowej. Wierzę w to że trening ze mną będzie sprawiał Ci wiele radości.

Inwestycja w swoje ciało to najlepsza inwestycja na jaka możemy się zdecydować. Zadbaj o zdrową sylwetkę pod moim okiem

Jak powiedział Brian Tracy: „Twój los zależy od Twoich nawyków

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Diety i odchudzanie:

Zdrowe nawyki żywieniowe. 9 nawyków, które powinieneś wdrożyć w życie Koktajl odchudzająco-oczyszczający. Zielony koktajl na odchudzanie po świętach Diety odchudzające, które rujnują zdrowie Mikstura na oczyszczenie wątroby - oczyszczanie wątroby oliwą i grejpfrutem Nasiona chia z cytryną na odchudzanie - opinie. Pij napój z chia codziennie rano Objawy zaburzeń hormonalnych - 8 objawów zaburzeń, które mają wpływ na twój wygląd i samopoczucie Jalapeno - zalety spożywania papryczek jalapeno Naleśniki owsiane - przepis na naleśniki owsiane z jogurtem klonowym Prosty Fitness [Lekcja 35] Bez pieczywa i bez płatków da się żyć Schudła 15 kilogramów. Metamorfoza Darii Stręk Dieta odchudzająca - jadłospis. 6 zasad skutecznego odchudzania, przepisy na odchudzanie Zaburzenia flory bakteryjnej a odchudzanie